Aurela Gace – video

Genc Prelvukaj & Aurela Gace - Adrenaline (Official Video)

Produced by : Genc Prelvukaj Lyrics : Genc Prelvukaj Video : Black Fish Entertainment Recorded at : Black Fish Studios & United ...

Aurela Gace - Te Dua

Music - Kledi Bahiti Teksti - Fifi & Aurela Gace Music Produced by Three Dots Video - Max Production Image director - Joni ...

AURELA GACE - ME MBAJ

Muzika : Gent Myftaraj & Aurela Gace Teksti : Endrit Mumajesi - Muma Ork& Mixmaster : Gent Myftaraj Video By : Max ...

Aurela Gaçe ft Dr.Flori & Marsel - Origjinale ( Official Video ) HD

Entermedia is an international global media company specializing in advertising, communications, film, digital media and ...

AURELA GACE-SHPIRT I SHPIRTIT TIM

Kompozoi-Orkestroi : Adrian Hila Teksti : Rozana Radi Kendon : Aurela Gace Video : Max Production Styling : Joni Peci ...

Aurela Gace - Fati yne shprese dhe marrezi

1997 Albanian song Festival. Second place.

AURELA GACE FUSTANI

Muzika :Adrian Hila Teksti : Nexhip Sera & Adrian Hila Orkestroi :Adrian Hila Klarinete : Sokol Bimi Llahute : Artur ...

C'est la vie! - Aurela Gace (Nata 9)

https://www.tvklan.al Talent show nga Pandi Laço, Adrian Hila dhe Bledar Laço, nën prezantimin e Marina Vjollca. 8 personazhe ...

Aurela Gace S'mundem

Muzika - Adrian Hila Teksti - Adrian Hila Orkestracion - Adrian Hila Kitare - Gert Gjoni Fyell - Mand Xhambazi Video ...

Aurela Gace - Jetoj

Dua te me duash Dua te mos luash Nje refren i humbur Qe mes njerezve e kerkoj Beso e mos beso Me gjysmen e vetvetes Na ...

Aurela Gace - Ja Ke Nge

Kompozoi-Orkestroi: Adrian Hila Teksti - Rozana Radi Stilist - Joni Peci Violinist - Pape Zeqiraj Balerin - Majlajdo Gala Make Up ...

AURELA GACE - HAPE VETEN

Music: Flori Mumajesi Publishing : Super Sonic Shpk All Rights Reserved (P) & (C) Super Sonic Shpk ...

Aurela Gace - Potpuri Vlonjate

Aurela Gace Potpuri Vlonjate.

AURELA GACE & ELI FARA - ZEMRA RRATATATA ( Kenga Magjike 2018 )

Muzika - Adrian Hila Teksti - Erion Isai (Rreptura - Fragmente nga poezia e Fan S. Noli ''Dale Moj'') Orkestroi - Adrian ...

Aurela Gace - NENE E IMJA NENE

Muzika & Ork : Adrian Hila Teksti : Nexhip Seraj & Adrian Hila Klarinete : Shaban Cela Violine : Marvin Qerimaj Video - Regji ...

AURELA GACE - BOOM BOOM BOOM

Singer: Aurela Gace Music Production By : Dr Flori , Edlir Begolli Video : Max Production Styling & Make Up : Joni Peci ...

AURELA GAÇE ft YOUNG ZERKA - PA KONTROLL (Kenga Magjike 2014)

Publisher: OnAir Music All Rights Reserved: Jon Music sh.p.k Website: http://kengamagjike.com.

Aurela Gace - Kenga Magjike 2015 - Akoma Jo

Kompozoi - Adrian Hila Orkestroi - Adrian Hila Teksti - Adrian Hila Joni Peci Couture Dress Hair&Make Up - Lili Ismaili ...

Random Videos:

© 2020 | Home | Контакты